ЖивотЗанимливости

Има во Скопје и фин свет – Само не искача од дома по дома примаат клиенти за масажи и сек*с

Има во Скопје и фин свет. Само не искача од дома затоа што го фаќа депресија и од тоа на што му изгледа градот и од сељачизмот, кичерајот, простотилакот и невоспитанието кое живее во него.

Др Арсланагић
@ArslaJeMeniBog

Follow

Има во Скопје и фин свет. Само не искача од дома затоа што го фаќа депресија и од тоа на што му изгледа градот и од сељачизмот, кичерајот, простотилакот и невоспитанието кое живее во него.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.