Македонија

И ВО ПАЛАНКА СЕ ЧИСТИ СНЕГОТ НЕ СЕ СЕКИРАЈТЕ АКО СТЕ ЗА ШЕТАЊЕ ПРООДНО Е

Директно на терен со зимската служба за одржување на патишта ❄🌨
Можно е да е слика од 4 луѓе и пат


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.