Забава

И ТИ ВЕЛАМ АЛИ ТАТКО МИ НАЈДОБРО КРАДЕШЕ СТРУЈА…

ЗОКИ И АЛИ

Можеби е цртан на 1 лице

ВИДЕО: Таткото на Заев осуден поради кражба на струјаМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:48 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.