ЖивотКолумни

И сега ? Министерке, претседателе ,премиере, пратеници ? Сега што? Или сега не е време за сликање а?

Почина скопјанката Марија Мери Манчева. Самохрана мајка на Теодор,дете со посебни потреби.
Се бореше за донесување на закон за грима на децата си посебни потреби после смртта на родителите и не го дочека за своето дете Теодор.
И сега ? Министерке, претседателе ,премиере, пратеници ?
Сега што? Или сега не е време за сликање а?


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.