Македонија

И РАШКО КАКО КИЧЕЕЦ НА ПРОШЕТКА, Е ЗОКИ ЗОКИ

Во непосредна близина на ОУ Љубен Лапе, Аеродром виден редок примерок на криминалец – капиталец кој излегол од куќен притвор. 👇🏻


Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:45 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.