Колумни

И ПОПОТ КОГА НЕМАЛ ШТО ДА РАБОТИ СИ ПРАВЕЛ КРШТЕВКИ НА МАГАРИЊА И ТОА ИМ ГО НАПЛАТУВАЛ НА СОПСТВЕНИЦИТЕ НА МАГАРИЊАТА…ТАКА И ГРАДОНАЧАЛНИКОТ СИ ПРАВИ ЦВЕТНИ ЕГЗИБИЦИИ НИЗ КРИВА ПАЛАНКА

И ПОПОТ КОГА НЕМАЛ ШТО ДА РАБОТИ СИ ПРАВЕЛ КРШТЕВКИ НА МАГАРИЊА И ТОА ИМ ГО НАПЛАТУВАЛ НА СОПСТВЕНИЦИТЕ НА МАГАРИЊАТА...ТАКА И ГРАДОНАЧАЛНИКОТ СИ ПРАВИ ЦВЕТНИ ЕГЗИБИЦИИ НИЗ КРИВА ПАЛАНКА

Продолжуваме…..

Хортикултурно урбано и модерно уредување на клучките на влезот и излезот на градот
Со  за Крива Паланка

Сашко Митовски – Градоначалник на Општина Крива ПаланкаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.