ЗанимливостиКолумни

И ПЕЦАКОВ Е ОД ЛУДАЦИТЕ

Во ек на криза, Градоначалникот на Охрид, Пецаков ќе потроши 100.000 евра за изградба на голф терени и набавка на опрема. Како беше она ,,ние сме лудаци, трошиме на чоколади, а немаме за леб”?!
Можно е да е слика од текст


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.