Топ1

И ХРИСТИЈАН ОД КЕЛН НА МЕРАК ЗА ПОБЕДАТА НА ВАРДАР

Кога сте мотивирани и верувате во себе, нема невозможни работи и само небото е лимит. Македонски Вардар го покажа токму ова, покажа карактер, нескршливост и верба во победа . Честитки.
Напред шампиони! 🇲🇰

Фотографија на Hristijan Mickoski.

Фотографија на Hristijan Mickoski.

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 13:56 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.