Македонија

ХРИСТИЈАН НА ФАЌАЊЕ КРСТ ВО ОХРИД

Hristijan Mickoski додаде 9 нови фотографии.

1 ч. 
По повод големиот христијански празник Водици денеска присуствував на фрлањето на Светиот крст во водите на Охридското Езеро.
За многу години на сите христијани!
Можно е да е слика од текст
Можеби е цртан на текст
May be an image of one or more people, people standing and outdoors
May be an image of body of water
May be an image of 4 people, people standing and outdoors
May be an image of 9 people, people standing and outdoors
May be an image of 2 people, people standing, outdoors and crowd
May be an image of nature and body of water
May be an image of 4 people, people standing and body of water


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.