Македонија

Христијан Мицкоски гостува на ТВ Алсат

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечрва ќе гостува во емисијата „360 степени“ на Алсат телевизиај.

Емисијата е со почеток во 22 часот.Македонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 21/01/2022 - 23:45 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.