КолумниТОП

ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ: БОРЧЕ ДАВИТКОВСКИ И НЕГОВАТА ФАМИЛИЈА СЕ ЦИЦАЧИ НА ЗАЕВ, ДА ПРОФА МУ ЦИЦААТ ДО ПОСЛЕДНА КАПКА

Не колега, ако можам така да те наречам.
Не собира Мицкоски потписи, народот се крена!
Ова се потписите на народот против таквите слуги на сите власти како тебе. Ви доаѓа крајот па се вознемирувате.
Ајде член на твоето семејство ќе остане уште малку да цица од нашите крваво заработени денари.
Народот ќе продолжи да се бори и да собира потписи за да може да се ослободи од амебите во општеството. Ве разбирам, но не можам да ве оправдам.


Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.