ЗабаваТОП

Хелена Роза за „Ексклузив“: Бранко Црвенковски ме покани во неговата хотелска соба да ме плесне

Хелена Роза за „Ексклузив“: Бранко Црвенковски ме покани во неговата хотелска соба, но го одбив! (ВИДЕО)

Познатата тв водителка Хелена Роза по неколку годишна телевизиска пауза гостуваше во емисијата Ексклузив.

Таа веќе четири години живее со своето семејство во Нов Зеланд, а веќе 2 месеци е на одмор во Македонија. Ја искористивме шансата и ја поканивме, а таа со задоволство прифати да биде наша гостинка.

Како и секогаш контроверзната Хелена ги остави гледачите без зборови, овој пат со приказната за поранешниот претседател Бранко Црвенковски.

-Ме покани во неговата хотелска соба, но го одбив!- вели таа. 

На прашањето на водителот Стефан Лазаров, таа ја објасни целата ситуација, а разговаравме и на други интересни теми. Во продолжение погледнете:

Фотографија на Приказни од булеварот.

1tv.mkМакедонија

Заболени
186,914
Мртви
6,460
Излечени
167,402
Активни
13,052
Last updated: 20/09/2021 - 06:15 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.