СветСекс

Хајди Клум никогаш не била поразголена, од новите фотографии

Манекенката и водителка Хајди Клум често споделува фотографии и кадри од приватниот живот, најчесто предизвикувачки и интимни, па на Инстаграм повторно сподели видео на кое до израз доаѓа целото нејзино тело.

Манекенката носеше само минијатурно бикини.

Уште една летна комбинација предизвика многу лајкови, а доколку не ги исклучеше коментарите веројатно ќе знаевме што мислат нејзините следбеници за нејзиното совршено тело.

На видеото манекенката седи со раширени нозе и се наведнува наназад за да не и се гледа лицето.

Нејзиното меѓуножје е во преден план, бидејќи мобилниот го ставила меѓу раширените нозе.

Овие нејзини фотографии и снимки се само за полнолетни лица.

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.