Црна Хроника

Групна тепачка во Кисела Вода! Дека е сокол со невестите од Манго да смири децата со по една заушка

Штотуку се случи немил настан во скопската населба Кисела Вода. Имено во еден од автобусите на ЈСП дошло до физичка пресметка на поголема група на луѓе, се претпоставува дека се ученици.

Полициските екипи се веќе на терен. Повеќе информации наскоро.

Инфомакс е веќе на терен. Видео во живо, ТУКА.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.