ЖивотТОП

Грујо ти си цар извини за све, за ваков народ таков брич, прцкај си и уживај те сака твој Доказм!

foto pizdarija Goran Stamenkoski Seir не се секирај за ништо глеј си ти Апасиев и Грујче. Све ни цвета во државчево Според препораките од многу релевантни институции минимумот потребни доктори за одржлив здравствен систем е >3 доктори на 1000 жители. Ние веќе паднавме на 2.9/1000 жители со тенденција за слободен пад.

May be an image of 6 people and people standingПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.