Колумни

Грујо си ја украсил партиската канцеларијата каде што ги прима странците со десетици фотографии со себеси како се ракува со светски лидери и папата!

Колку е мрднат овој човек, цццц…. Како мало дете е, толку се обожава сам себе што својата официјална канцеларија каде прима делегација ја украсил со десетици фотки со себе си?!?!

Ало Бардовци, спреми се, ти иде пациентот на векот, има да се напишат цели нови книги и докторски дисертации за насоките шизофренија, нарцизам, параноја, садизам, егоизам итн итн…

Светските политичари во своите канцеларии ставаат уметнички слики на ѕидовите додека на своето биро каде што работат ставаат слики од своето семејство.

Може тук таму да се протне некоја слика со сопствена фотка но од некој специјален настан но не треба да се претера затоа што ќе остави погрешен впечаток пред јавноста дека политичарот е скренат болен со его и суета и себеси се смета за божество…

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.