ЗабаваТОП

Груевски на забава во дискотека ,му фали уште женска да си фати (или дечко)

Младите веднаш по завршувањето на митингот го наполнија познатиот струмички клуб.

На местото на забавата дојде и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски.

Младите со аплауз и скандирање го поздравија лидерот Никола Груевски и претседателот на УМС Владимир Нелоски.


Со младите на забава по митингот беа и кандидатот Марјан Бајтактаров и советниците од листата.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.