Македонија

Груевски е киднапиран од познат Порно Актер поради невозвратена љубов.

Катерина Блажевска преку ,,Дојче Веле” саат време по изјавата на Заев, скоцкала шпионски текст-ова било голема геостратешка игра !?!
Путин имал најголема корист да го снема Груевски од земјава.
Пошто без Грујо сме дестабилизирани изгледа и нема да знаеме каде тераме. Пошто он ем ни е премиер, ем претседател, без него сме обезглавени.

Јасно.
Не е крив за ништо Заев и Владава, крив е Путин.

Како тоа киднапиран !? Па што ќе му е на Орбан? Иако се ова личи како на вистинско киднапирање од унгарските дипломати кои го развозуваат, го кријат и го носат до вилата на Орбан каде што го кријат. ДА, тоа личи на киднапапирање, дефинитивно, ако на тоа се мисли, ама виситинското прашање е зошто тоа го прават унгарски дипломати? Што Груевски може да испорача освен пари? Ама зарем тоа не можеше преку криминалци да се игра, а не преку дипломати!? Кој е долгот кон „нашето момче“ што би рекол Орбан !?

Ohrid sky:

Илијадници теории како тоа осуденото лице Никола Груевски ја напуштил Македонија , дуру на ред дојде и тоа дека тој бил можеби Киднапиран?!

Маџарска е земја со најразвиена Порнографска индустрија во Европа. Следтсвено на тој факт , можеби Груевски реши да се докажи и во сверата на ова профитабилна економска гранка на Маџарска.Така ,на големо се зборува ,дека можеби Груевски е киднапиран од познат Порно Актер поради невозвратена љубов.Се очекува киднаперот да ја соопшти сумата за откуп на Мама Нада и Чичо Михајло!

Фотографија на Горан Костовски.Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:45 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.