МакедонијаТОП

Градот ќе биде чист! Агилна реакција на Комунална по написите на фб дека има црна точка на Железничка

Откако се појави на фб дека има мини депонија под Нова железничка, директорката на ЈКП,,КОМУНАЛНА ХИГИЕНА”, излезе во 01ч.со екипи од претпријатието и мини депонијата е исчистена.

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.