Занимливости

ГPУEBCКИ љyбомopeн на Cтeвчо

Никола Груевски се најдува во депресивна состојба поради фактот што не ги следеше одлуките на градоначалникот Јакимовски.

Имено, градоначалникот Јакимовски не избега како него, машки се спротивстави и издржа притвори и затвори, па се врати на функцијата.

Грувески бил љубоморен, конечно разбрал дека доколку не избегаше во Будимпешта и машки издржеше како Стевчо, ќе се вратеше на функцијата премиер.

Сега љубоморен на Стевчо започнал да оговара како стринка на чешма во Будимпешта!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.