ЗабаваЗанимливостиМакедонијаТоп1

Горан Сугарески има нова девојка , ај честито

ДОБРО БЕ А ШТО НАПРАВИ СО СТАРАТА ЉУБОВ СО ФРИЗЕРКАТА ПАЦКА ,ОНА ВЕНИ СЕЧЕШЕ ЗА ТЕБЕ А ТИ ТАКА И ВРАЌАШ СРАМОТА. КАКО БЕШЕ ОНАА ПОГОВОРКАТА ,,НОВ БУНАР КОПАЈ, ВО СТАРИОТ НЕ ПЛУКАЈ ,, ЌЕ ТИ СЕ НАЈДЕ И ПАЦКА ЗА НЕШТО АКО ТРЕБА САМО И ЗА ДРКАЊЕ. ОВАА МОЖДА НЕКАД ЌЕ СЕ РАЗБОЛИ И ШТО ЗАР СО ЖЕНА ТИ ЌЕ СЕ ПЛЕСКАШ, СИГУРНО НЕМА ТУКУ ЌЕ ЈА БАРАШ ПАЦКА , ШТО ОВАА ДА НЕ Е ПОУБАВА ОД ПАЦКА ..ДОБРО ДЕ ПОУБАВА Е МАЛКУ АМА ТОА НЕ ЗНАЧИ ДА ЈА ОТКАЧУВАШ СТАРАТА ЉУБОВ РАДИ НОВА. ПАЦКЕ ИЗДРЖИ СО ТЕБЕ СМЕ, А ЖЕНА МУ НЕК СИ ПЛЕТЕ ЧОРАПИ И ОНАКА Е МУТАВА ВО ФАЦАТА НИШТО НЕ РАЗБИРА ХАХАХА, ШТО ТИ КАЖУВА СУГАРЕ ОСТАВИ ГИ ИЗМИСЛУВААТ , ЗА ПАЦКА ТИ КАЖА ЛИ ОСТАВИ ГИ ПИШУВААТ ГЛУПОСТИ ГРЕОТА Е ДЕВОЈЧЕТО НЕМА РАБОТА ЦЕЛ ЖИВОТ ПО НИВИ КОПАЛА, БЕРЕЛА ТУТУН ,ДОБРО МА ДО ТОЛКУ ЛИ СИ МУТАВА ЗНАЧИ АКО НЕКОЈ Е НА ФУНКЦИЈА МОРА ДА ИМА ШВАЛЕРКА ТОА Е ПРАВИЛО БР. 1 КАКВА Е ТАКВА КОГА СИ ПИЈАН НЕ БИРАШ АКО ТРЕБА И ВО ШАТОР ЌЕ СЕ ПЛЕСНЕШ И АЈДЕ ДОСТА ТИ ОТВАРАВМЕ ОЧИ .

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.