МакедонијаТОП

Горан Милевски: Точно е дека искачаме од пратеничката група на СДСМ ама остануваме во Влада на Заев се додека е он Премиер, тој е МЕСИЈА за оваа држава

ЛДП ќе ја напушти пратеничката група на СДСМ

ГОРАН МИЛЕВСКИ ЛИДЕР НА ЛДП: ОСТАНУВАМЕ ВО ВЛАДАТА НА ЗАЕВ ТОЈ Е МЕСИЈА ВО ОВАА ДРЖАВА..Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 07:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.