Забава

ГОРАН МИЛЕВСКИ Е ПРВ НА КОЛОНАТА, ДАЛИ ЛДП ЌЕ ОДИ СО ВМРО ДПМНЕ???

Фотографија на Filip Angelov.

ЦИЦАЧИПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.