Балкан

ГОЛО ГАЗЕНЦЕ ТРЧИ НА СНЕГ: “ФАТИ МЕ АКО МОЖЕШ“

“ФАТИ МЕ АКО МОЖЕШ“: Хрватската навивачка трчаше во танга на снег (ВИДЕО)

Најпознатата хрватска навивачка,Ивана Кнол на својот Инстаграм секојдневно објавува провокативни фотографии кои ги радуваат нејзините следбеници.

Сега таа се надмина себеси, па објави видео на кое трча низ снегот во танга. Нејзиниот задник е во преден план, а за само неколку часа, објавата собра скоро 28.000 лајкови.

“Фати ме ако можеш“ – напиша Кнол во прилог на видеото.

Видеото може да се погледне овдеМакедонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 16:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.