МакедонијаТОП

Голем пожар во Скопје спроти Ујп! некој спрема нова зграда да никне градежна мафија уааааа!

Вонредна вест! Голем пожар изби во центарот на Скопје пред малку, спроти Ујп. Против пожарните возила се веќе на терен и се обидуваат да го изгаснат големиот пожар.

ВИДЕО ТУКА

За кратко ќе се вклучиме и во живо.

Видео: тука

Повеќе информации во вестите во 12:30, 15:30, 18:30 и 21:30.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.