Колумни

ГО ЗГНЕТИЛЕ У ПАРК, ВО ПАРК ВО ПАРК ИДЕМЕ У ПАРК ДА ДУВАМЕ ЛЕПАК

Не е фотомонтажа
Не барајте памет од вакви
Можно е да е слика од 5 луѓе, седнати луѓе и луѓе што стојат
Јас разбирам инвентивност, креативност, начин на продажба и привлекување на нови корисници но да го згнетиш возилото во парк каде се помалку го има во Скопје поради урбаната мафија е многу несолено.
Пиаров на А1 е тро од појче скаран со некои вредности така да дечки, место да се грижите појче за продажба, средете си ја мрежата која сеуште во 21 век е катастрофа.
Во тоа администрацијата дремете како некои волови, давате наредби каде да се позиционирате за привлечете повеќе корисници но никако да си ги средите мрежите, еднаш напишав, ќе напишам уште еднаш, нити 3Г мрежата не ви функционира а да не правиме муабет за 4-ката или 5-ката кои ви се мисловна именка.
Берете ум … средете си ги мрежите каде сигналот кога го има кога го нема а кога го има е со прекини, потоа ловете нови корисници.
May be an image of outdoors


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.