Балкан

Го покажа секој детаљ: Ѕирнете во луксузниот стан на Ана Бекута

Пејачката Ана Бекута ги отвори вратите на својот дом за српскиот магазин Plus online и го покажа својот вкус за уредување во парчето домашен рај.

Станот се наоѓа во елитниот дел на Белград, а Ана се потрудила за секој детаљ да биде беспрекорен.

Од амбиентот преовладуваат земјените нијанси и стаклото, особено во дневниот простор и трепезаријата. Во продолжение ѕирнете во домот на славната пејачка и запознајте ја во едно поинакво светло- домаќинско.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:07 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.