БалканСекс

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“ во бикини на плажа: „Како девојче си“ (фото)

Глетка за чиста петка: Цеца „грми“ на бикини во плажа – „Како девојче си“

Естрадните уметници по една ипол година пауза полека се вратија на работа и започнаа со своите настапи.

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ неодамна имаше концерт во една дискотека во Црна Гора, а на присутните им приреди ноќ за паметење.

По настапот, таа го искористи убавото, но и слободно време малку да поужива во црногорското крајбрежје.

Меѓутоа, нејзините следбеници, фанови, посебно од посилниот пол уживаа во глетката во неа.

Имено, Ражнатовиќ се соблече во бикини, па го покажа своето раскошно, заносно тело на кое жените и завидуваат, а мажите воздивнуваат.

Имено, пејачката покажа како изгледа кога ќе се расоблече, а своето разголено тело го снимаше од глава до пети.

Со прекрастени нозе, пејачката седи на лежелка, а нејзините фановите ја опсипаа со коментари.

 

„Дали е можно оваа бомба да има внука“, „Како девојче си“, „Презгодна“, „Госпоѓа Ражантовиќ најдобри сте“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

фото: инстаграм/цеца ражнатовиќМакедонија

Заболени
217,025
Мртви
7,631
Излечени
203,325
Активни
6,069
Last updated: 05/12/2021 - 12:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.