Колумни

ГИ ИЗМОЧА ЈАКО : Не можат да ја видат крвта на рацете која ја имаат од тоа газенцата раширени за фотелји

Наместо да си ги чукнат главите колку луѓе однесоа во смрт откако се власт, СДСМ, се бават сами со себе, ги окупираат медиумите со тоа дали Заев требало да даде оставка, кој ќе го заменел, па како без него⁉️
Не можат да ја видат крвта на рацете која ја имаат од тоа газенцата раширени за фотелји, тендерчиња, мирисот на дебел кеш кој им проаѓа низ раце…
И еден ден ќе се разбудат испотени, со мокри перници и кошмари.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.