Колумни

Героски: Васко Ефтов најави два госта во ист термин, мора да се одлучи кога лаже кога вистина кажува

Васе, полека малку, де… Во два поста, во рок од неколку дена, ни раскажуваш две приказни за тоа кој требало да биде ексклузивниот гостин во твојата последна, необјавена емисија “Во Центар” на Канал 5. Прво велиш Верушевски. После велиш Милошоски. Сигурен си дека не е некој трет?

Фотографија на Branko Geroski.

Фотографија на Branko Geroski.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.