Македонија

Героски: Систем бе!

Героски: Систем бе!

Новинарот Бранко Героски на фејсбук го коментира појавувањето на Сашо Мијалков во обвинителството, откако два дена се трагаше по него за да му биде врачено решението за домашен притвор.Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 11:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.