Македонија

Герила акција вечерва во Скопје: „Заев: Со Сашо сум договорен Мијалков: Го сменив стилот“

Герила акција вечерва во Скопје: „Заев: Со Сашо сум договорен Мијалков: Го сменив стилот“

Вечерва во Скопје на подвозникот накај седиштето на СДСМ е поставен натпис: „Заев: Со Сашо сум договорен Мијалков: Го сменив стилот“.

 Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.