ЗанимливостиМакедонија

Герасимовски крадоначалникот од општина Центар на #СпортВикенд со хигиеничарите од општината

Vlado Cernozemski
@VladoCernozems1
Герасимовски крадоначалникот од општина Центар на #СпортВикенд со хигиеничарите од општината. 02.08.2022 локација #МечкинКамен #СевернаНаМајкаТи


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.