Колумни

ГЕЈ КРИЛОТО РАЗНЕСУВА ПИЦИ И ДУПЕ

ГО СЛУШАМ ОНОЈ БОБАН НОНКОВИЌ КОЈ СЕГА РАЗНЕСУВА ПИЦИ НИЗ БРИСЕЛ ЕДНО ВРЕМЕ КОБАЈАГИ НОВИНАР БЕШЕ КАКО ПАЛАМУДИ ЗА ВМРО И КОЈ ГО КОНТРОЛИРАЛ И СЕ СМЕАМ АМА МИ ИДЕ СМЕВ ОД ПЕТИЦИ, ЕЈ ГЕЈЧЕ ТРОЈКАТА ОН АНДРЕЈ КОВАЧЕВ И НИКОЛА ДИМИТРОВ СО СВЕ ПОПОВСКИ НИКОЛА ЌЕ КАЖУВАЛЕ ГАЧКИ АЛОО ЧЕ ОТВОРАМ АРХИВАТА СЕДЕТЕ МИРНИ МОРЕ ЕЈ, НОСИ ПИЦИ ДАВАЈ ДУПЕ И ЌУТИ, ЗАКРПИ ГИ!Македонија

Заболени
106,110
Мртви
3,176
Излечени
94,275
Активни
8,659
Last updated: 06/03/2021 - 08:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.