МакедонијаТОП

ГАЗДИТЕ НА ИНТЕРМЕЦО И ТРИ КИЧЕН ТРЕБА У ЗАТВОР ДА СКАПАТ, ДЕНЕС 21 МРТОВ, ОНИ СВАДБИ ПРААТ У ОБЈЕКТИТЕ

Денес кога Македонија е завиткана во црно , поради смртта на 20 граѓани на Македонија, и преку 1000 новозаразени, просто е несфатливо како е можно некој да си дозволува да си поигрува со судбината на своите и туѓите животи?

Здравствениот систем е повторно во црвена-критична фаза, апелите од здравствените работници за почитување на мерките како да не допираат до ушите на овие крајно неодговорни лица.

Дали конечно МВР и ОЈО но и судството ќе постапуваат стриктно според законските одредби не давајќи повеќе никому „втора шанса“, затоа што досега преку 3000 македонски семејства не добија „втора шанса“ за да ги спасат своите најмили!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.