КолумниТОП

Газдата на Мечкуеска куќа Пуже преплашен ми прати фалц фискална сметка за да ги оправда инспекторите доби прашање на кое немаше одговор

Погледнете прво сликата па правете фалц фискализација аман до толку па неписмени

Сабајле објавивме дека инспекторите за храна кркале синоќа во Мечкуеска куќа ПУЖЕ за џабе односно рекетирале и не платиле прилог долу, се јави газдата на Пуже уплашен вика не бе платија не ми прави проблем и ми праќа фискална сметка која е ФАЛЦ доби од нас две прашања каде ти се во сметката сортните вина големото и двете мали видливи на фотката немаше одговор и второ каква е оваа фискална која не може да се скенира а Сања УЈП законска ли е можеби и е не знам ете ама ако сакале инспекторите да си удрат еден скен не можеле кутри душички

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описНема достапен опис

Ај, што јадат, пијат и не плаќат, кога ќе си појдат и за дома си зиматПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.