Забава

ГАЗ ПРЕКУ ГЛАВА

FB STATUSI

Познати женскиве од некаде…
Тоа ти била разработена шема…
Затоа тие абер немале од криминалов во градов…со друго се занимавале…
Во 2022ра и во САД ќе се славни…
Кој со ѓаволот тикви сади…..
За ова дуо – трио информирани писмено се:
Совет на обвинители
Народен правобранител
Сите амбасади во РМ и амбасадорите лично
Сите медиуми домашни и регионални
Зенитот на славата се очекува во 2022ра.
Продолжува….
Na obvinitelkata od OJO, Lidija Salatoska i se zakanuva megunaroden monitoring na nejzinoto rabotenje t.e politicko dejstvuvanje. Neka ga misle sea i ona,i Sosheski i site vo toj lanec
Нема опис за фотографијата.


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.