ЖивотМакедонија

Гастербајтер од Швајцарија: Дојдов кај моите во Радовиш заболев од ковид ме лечеше Жан Митрев и за малку ќе ме умреше

Со Ѓорѓи се договоривме за недела две кога ќе дојде во Македонија да направиме мега интервју со сите фотографии и документи за тоа каков касап е Жан Митрев клиниката

Нашиот иселеник дошол на посета на семејството во Радовиш заболел од ковид однесен у Жан Митрев каде по низа грешки му е отстранета слезината добил и сепса и низа компликации со приватен лет е вратен во Швајцарија каде му е спасен животот да останел у Жан сега ќе бев мртов сведочи Ѓорѓи во Жан Митрев полу мртов му наплатиле фантастични 55 илјади евра за што тврди има документи. Наскоро видео интервју со Темов.
….
Dobar den jas sum Gorgi Temov od Radovis ! Pacint sum bil na Zan Mitrev Za vreme na Kovid ! Sum operiran od kaj niv mi ja izvadoa slezinkata pa mi napravija infekcija Od zdrav prav me napravija invalid sakam javno da zboruvam Za vasata redakcija so dokazi
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис
Нема достапен опис


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.