Забава

ГАФОВИ 2020 НОВОГОДИШНО

Традиционално и годинава локалната Телевизија „Плус“ од Куманово ја објави својата компилација од гафови снимени во текот на годинава што измина.

Со оваа последна објава за 2020 година, редакцијата на нашиот портал ви посакува среќна и весела 2021 година, имајте добро здравје и исполнете ги сите ваши соништа.

https://youtu.be/_zbcuGhrnbAhttps://youtu.be/_zbcuGhrnbA

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.