ЗабаваСпорт

Гадно: Роналдо вади нешто од „таму долу“ па си го јаде

Кристијано Роналдо е познат по својот џетсетерски живот и убаво однесување.Но на мечот со Гана тој направив навистина нешто несвојствено за него.

Тој во текот на мечот ја пикна раката „таму долу“ и извади нешто. Вкусот изгледа му се допадна па си го изеде.

Гадно, гадно

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.