ЖивотЗабава

ФУРКАН СЕ ОЖЕНИ, АМА НЕВЕСТЕВО ДВЕ ГЛАВИ ПОВИСОКО ЌЕ МОРА НА ГАЈБА ПИВО ДА СЕ КАЧИ ФУКИ ЗА ДА ЈА БАКНЕ

ФОТО ПИЗДАРИЈА ФУРКАН САЛИУ НОВИНАРОТ ШТО ЛАЕ СЕ ОЖЕНИ, АЛБАНСКИ САШЕ ПОЛИТИКО ТАКА У ГРЧЕЦ ГО ЗНААТПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.