Забава

ФУРКАН САЛИУ ГО ФАТИ ЖИВ ЈАНКО БАЧЕВ КАКО ДЕЛИ ПАРИ НА ПРОТЕСТАНТИ

ВИДЕО) НОВИНАРОТ НА ТВ 21, ФУРКАН САЛИУ ГО ФАТИ ЖИВ ЈАНКО БАЧЕВ КАКО ДЕЛИ ПАРИ НА ПРОТЕСТАНТИ, НЕ ЗНАЕШЕ ДЕКА ГО СНИМААТ СО ЗУМ ОД 100 МЕТРА

 Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.