Колумни

ФРЛЕ ТЕ НАТРТИЈА БРАЛЕ, А КАЈ СЕ ТВОИТЕ СЕГА ДА ТЕ БРАНАТ, А ДА ..

Бреееј онаа амебана капка не оставила да отиде фира,како го земал и ушмркал чудо ццццц

Омилени 3 ч. 
На Заев и на Османи не им е јасно од каде информацијата дека Фрчкоски ќе биде амбасадор во САД? Еве кој честитал и кој се пофалил…
(Извор: Канал 5)
May be an image of 4 луѓе


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 00:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.