Забава

Фотографиите и видеото се направени во центарот на Скопје веднаш карши Собранието на Македонија поточно во Жена парк.

(ВИДЕО I8+) Во центарот на Скопје нe се бира место и време кога ќе дојде зорт, сред бел ден снимен жена коja врши ну*жда

(ВИДЕО I8+) Во центарот на Скопје нe се бира место и време кога ќе дојде зорт, сред бел ден снименa жена коja врши ну*ждаМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.