Занимливости

ФОТО: За овие возила ќе има ли налепници?

Додека државата најавува налепници на возилата со кои ќе се бележи кое возило колку загадува, овие фотографии од полициското комбе потестуваат на локомотива на јаглен.

ДЕЛ ОД НАШИОТ КАНТА ВОЗЕН ПАРК. МИЗЕРИЈА….

Испратено од ДрагиПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.