Црна Хроника

(ФОТО) ВОЗИЛО ВЛЕТА ВО СУПЕРМАРКЕТ ВО ШУТКА!

(ФОТО) ВОЗИЛО ВЛЕТА ВО СУПЕРМАРКЕТ ВО ШУТКА!

Несекојдневна сообраќајка се случила попладнево во скопската населба Шутка.

Автомобил со предниот дел влетал преку излогот во внатрешноста на супермаркетот Кипер.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Скопје, а повеќе детали најавуваат за подоцна.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.