ЖивотЗанимливости

ФОТО: Урнебесна порака која ја насмеа Македонија

На социјалните мрежи, попладнево се појави урнебесна порака оставена на автомобил во скопската населба Влае. На еден од паркираните автомобили беше оставен лист со порака „Не викај пајак, земаме невеста“.

Објавата ги насмеа и расположи скопјани, а предизвика и низа коментари. Епа, не ти е лесно. Уште пајак да викаме, гласеше еден од коментарите.

Како вие би постапиле во ваква или слична ситуација?Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.