Забава

(ФОТО) Урнебес на пазарче во Кавадарци

На Фејсбук страницата „Мојот град“ осамна фотографија која инстантно почна да се шири на социјалната мрежа и насмеа многумина. И ова го има на пазар во Кавадарци.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.