Живот

ФОТО: ТРИ ДАМИ И ЕДЕН КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК

Бени Шаќири кандидат за градоначалник на Скопје, неговата сопруга Лиса Баута, сестра му Нора и семејната пријателка обвинителката Фатиме Фетаи

Можно е да е слика од 4 луѓе, вклучително Nora Sam Shakiri Markovic, луѓе што стојат и внатреМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:48 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.