Забава

(ФОТО) СТАПАЛОТО НА ЛИЛА ЕДВАЈ ВЛЕЗЕ ВО ШТИКЛИТЕ, ПРСТИТЕ ОСТАНАА ЗГМЕЧЕНИ

Водителката Лила Филиповска за 47 роденден доби скапи црни салонки, кој се со потписот на модниот дизајнер Ив Сент Лорен. Откако се пофали дека ги има, сега покажа и како и прилегаат на ногата.

На Инстаграм ја сподели сликата, ама невозможно е да не се забележат прстите натиснати во салонаката. За  многумина стапалото на Лила во Ив Сент Лорен и не е баш  “вау“, па и коментираа дека личи „како сосила да ги натиснала прстите“ во елегантниот чевел.

Текстот (Фото) Стапалото на Лила едвај влезе во штиклите, прстите останаа згмечени е превземен од Reporter.mk.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.